x

Warsaw Apartments Sadyba

pl en ru

rezerwacja oraz kontakt

+48 22 550 4 550

+48 664 959 864

Rezerwacja online

Sprzedaż mieszkań na wynajem

Warsaw - Apartments Sadyba Wilanów Sp. z o.o. umożliwia zakup mieszkań przeznaczonych na wynajem, na osiedlach Warsaw Apartments zlokalizowanych w prestiżowych dzielnicach Warszawy - Sadybie i Wilanowie. Nasze osiedla powstały w celu prowadzenia zorganizowanego wynajmu mieszkań.

Pośredniczymy w zakupie umeblowanych i wyposażonych Apartamentów, stanowiących odrębne nieruchomości w rozumieniu ustawy o własności lokali o powierzchni od 29 do 45m2 od ich dotychczasowych właścicieli, osób fizycznych. Z tego tytułu nie pobieramy żadnych opłat i prowizji.

Zasady funkcjonowania osiedli uwzględniające przeznaczenie mieszkań na wynajem zostały określone, w zawartej pomiędzy właścicielami nieruchomości umowie i ujawnione w księdze wieczystej prowadzonej dla nieruchomości wspólnej. Przewidują one między innymi, iż mieszkania muszą być przeznaczone na wynajem, a jeśli właściciel mieszkania zechce mieszkać sam zobowiązany jest pokrywać koszty biura wynajmu.

Nabywca mieszkania przystępuje do umowy regulującej zasady funkcjonowania osiedla z mieszkaniami na wynajem i powierza Warsaw - Apartments Sadyba Wilanów Sp. z o.o. wynajmowanie mieszkania przez okres minimum 2 lat.

Właścicielom mieszkań Warsaw - Apartments Sadyba Wilanów Sp. z o.o. zapewnia wynajem mieszkań, comiesięczną wypłatę czynszu oraz profesjonalne zarządzanie nieruchomością /szczegółowe informacje/

Kontakt: Jacek Grynczel 602 768 222 sprzedaz@warsawapartments.com.pl